13 Eylül 2018 Perşembe

Sarı Kimono

Scroll Down for English
Kimonolar son yıllarda hepimizin vazgeçilmezlerinden biri oldu. Dolabımda kaç tane kimonom var bilmiyorum ama her zaman yeni bir tanesi için yerim var!
Bu sarı, etnik desenli kimonoya Aliexpress Shein sitesinde rastladım. Sonbahar boyunca giyerim artık! Özellikle kot pantolonlarla harika duruyor. Havalar serinlemezse kot şort ve kot eteklerle de harika duracağına eminim.
Bu arada eklediğim https://goo.gl/zwzzTi linke tıklayarak, takipçilerime özel tanımlı indirim kuponunu kullanıp, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Beyaz tshirtüm ise Yoins sitesinden. Önü düğümlü modelini çok sevdim. Hem sade hem de trend bir parça, sonbaharda ceketlerin, kimonoların içine giymelik, her dolapta olmalı diyorum. Hatta sanırım siyahını da alacağım. Bu arada yine sizler için %15'lik bir indirim kodu var, alışverişinizi tamamlarken kupon kod bölümüne 'BLOG15' yazmanız yeterli.

Kimonos are the must have for the fall season, right? I have tons of kimonos but i always have a room for the new ones! I found that, etnic print kimono on Aliexpress Shein. It looks great with jeans but i can wear it with my denim shorts and skirts on the sunny days. Bu the way, click that link https://goo.gl/zwzzTi to get discount code for your Shein orders! 

White shirts are my other favourite item for autumn season because i can wear it with anything i want. I can wear it with leather jackets, denim jackets, kimonos etc... So when i saw that lovely tshirt on Yoins, i didn't miss it. I like the way it looks on me so much so i think i will buy the black one too.
Also don't forget to use 'BLOG15' code to get 15% off on your Yoins orders!

T-shirt Yoins,                         Kimono Aliexpress Shein

1 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

That kimono is so gorgeous. I absolutely adore the colour!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...