21 Kasım 2019 Perşembe

Püsküllü Ceket

Scroll Down for English
Püsküller, trend olsun olmasın her sonbahar kış sezonunda elimin mutlaka gittiklerindendir ama bu sezon herkesin aklı onlarda! Western modası geri döndü ve kovboy çizmeleri, püsküllü parçalar her yanı sardı. (Mangodan seneler önce aldığım kovboy botlarımı attığıma çok pişmanım şuan!).
Her yerde püsküllere rastlamak mümkün olunca ben de şansımı bu kez süet ve kahveden yana kullanmak istedim. Ceketi Shein sitesinden aldım, aslında gömlek gibi bir kesimi var ve düğmeli ama oldukça geniş olduğu için ben ceket gibi kullanıyorum.
Unutmadan Black Friday indirimini bir kez daha hatırlatıp, BF191146 kodu ile Shein sitesinden indirime ek ekstra %15 indirim kazanacağınızı da söylemeden geçmeyeyim.When the fall collections debuted at the various fashion weeks earlier this year, it was impossible not to notice that wild west is a major theme. As a result, fringe was all over the runways, and it's already begun infiltrating the street style scene.
Fringes and cowboy boots are a big trend this fall! Fringes are fun; they can be funky or dramatic. I especially like jackets with fringes swaying back and forth as i walk, they are statement pieces that will update any outfit.
I found that stylish brown, fringe jacket on Shein for a really good price. If you are looking for a fringe jacket, you should check it out. Also black friday sale has started and you can use my code BF191146 for an extra 15 % off on entire Shein site!


Jacket Shein Ceket

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...