8 Kasım 2019 Cuma

Siyah Mont

Bu sezon almazsam olmaz diyebileceğiniz bir ceket varsa o da şişme mont. Bu büyük şişme montlar, en sıcak ve tarz görünümler için tüm kış bize yardım etmek için buradalar! Siyahından gümüşüne, oversize modellerden vintage görünümlülerine herkes için bir seçenek mevcut.
Dolabımda hiç şişme mont yok derseniz ilk olarak siyah bir montla işe başlamanızı öneririm. Benim dolabımdaki 10 senenin sonunda artık yenile beni dediği için, hemen yeni bir siyah mont arayışına girdim ve yine Shein sitesi imdadıma yetişti. Metal fermuar detaylarını ve kenarları kürk görünümlü kapşonunu çok sevdim. Tam kara kışlık, yağmurlu havalarda rahat rahat gezmelik!
Bu arada 'Q4Rebel15' kodu ile Shein sitesinden %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
This season, if there's one jacket that you have to have , it's a puffer. These big, bulky and insulated pieces of outerwear are both warmest and coolest styles to be caught in this winter. From basic black designs and chic silver styles to oversized maxi shapes and eye-catching vintage varieties, the puffer jacket has an option for everyone.
When it comes to buying a puffer jacket, a black design makes an excellent option. While bold, statement shades can be incredibly fun to wear, nothing says ''sleek and sophisticated'' quite like black. So i decided to add a new puffer black jacket to my wardrobe and i found the perfect one on Shein. I love the metal zipper details so much. If you are looking for a puffer jacket, you have to check the Shein.
Also don't forget to use 'Q4Rebel15' code to get 15% off on your Shein orders.

Black Jacket Shein Siyah Mont

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...