15 Ocak 2020 Çarşamba

Ekose Tüvit Ceket

Sadece tek bir ceketin olsa ne seçersin diye sorsalar, kuşkusuz tüvit bir ceket seçerim. Blazer gibi klasik değiller ve her kombine uyum sağlayabiliyorlar. İsterseniz şık bir kombine eşlik edecek, isterseniz de rahatlıkla kot pantolonlarla giyebileceğiniz ama her seferinde de şık görünüm yakalayabileceğiniz bir ceket kumaşı tüvit.
Benimde dolabımda hatırı sayılır sayıda tüvit ceketim olsa da tarzıma uygun bir tane bulduğumda kaçırmamaya çalışıyorum. Bu defa kısa kaban olarak da adlandırabileceğimiz, kışlık bir parça seçtim.
Yine Shein sitesinde buldum ve tüvit ceket için oldukça uygun bir fiyata aldım. Eğer sizinde Shein sitesinde  gözünüze kestirdiğinisz parçalar varsa Q1Rebel kodu ile %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz!
Do you like tweed jackets? I like them so much. They always elevate your outfit. You can feel stylish in them. I found that lovely tweed jacket for a really good price on Shein. I love it! It looks amazing and it is a great choice for the winter. Also there are a lot of blazer options on Shein, you have to check them!

By the way don't forget to use ''Q1Rebel'' code to get 15% off on you Shein orders.

Tweed Jacket Shein Tüvit Ceket

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...