3 Temmuz 2020 Cuma

2020 Yazını Yönetecek Güneş Gözlükleri

Yazın olmazsa olmazı nedir desem, eminim pek çoğunuzun aklına ilk olarak güneş gözlükleri gelir.
Güneş gözlükleri küçük bir aksesuar olabilir, ancak büyük bir etkisi vardır. Boşuna 'güneş gözlüğü kırmızı bir ruj gibidir, her şeyi değiştirir' dememişler, öyle değil mi?
Peki siz de 'bu yaz hangi modeller moda?', 'mükemmel güneş gözlüğünü nasıl bulurum?' diye mi düşünüyorsunuz. O zaman şöyle buyurun. Sizler için 2020 Yaz Sezonunun gözlük trendlerini Solaris ile tek tek araştırıp derledim; size de okuyup, inceleyip, seçmesi kaldı.

1) Hayata Renkli Bir Pencereden Bak!

Dünya genelinde 2020 yılına malesef pek de iyi başlamadık. Kötü haberler, olaylar, pandemi derken içimiz karardıkça karardı. Karantina sonrası, normalleşme döneminde ise hayata toz pembe bakmak hepimizin hakkı :)
Bu sezon pembeden maviye, mordan sarıya renkli camlı gözlükler olmazsa olmazlardan. Kombinlerinde sıklıkla hangi renkleri kullanıyorsan, ilk olarak o renk tonuyla renkli gözlük dünyasına katılabilirsin.2) Uçuşa Hazır Olun!

Hazır olun çünkü bu sezon, pilot güneş gözlükleri geri dönüyor. 2020 İlkbahar/Yaz defilelerinde ünlü markalarda pek çok kez gördük, şimdi podyumdan hayata geçiş zamanı. Pilot güneş gözlüklerini özleyenler ve ondan hiç vazgeçmemiş olanlar için iyi haber.
3) Anneanne Gözlükleri

Retro tarzı sevenler bu habere çok sevinecek. Annenizin, hatta anneannenizin eskiden kullandığı kemik gözlükler yeniden moda. Kocaman çerçeveler ile 70li 80li yıllara ışınlanmaya hazır mıyız?4) Beyazın Gücü Adına

Beyaz, yaz sezonuna en yakışan ve bu sezonun da en trend renklerinden. Kombinlerimizde beyaza bürünmüşken neden bunu beyaz bir gözlük ile tamamlamayalım?5) İlginç Güneş Gözlükleri

Farklı olmaya, bir odaya girdiğinizde tüm dikkatleri üzerinize çekmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise bu sezon sıra dışı gözlük çerçeveniz ile çok konuşulacaksınız.6) Matematik Dersine Hazırlanın

Merak etmeyin hesap kitap yapmayacağız ama geometriden yararlanacağız. Altıgen, elips, oval modeller, sivri ve dik kenarlar, bu sezon geometrik şekilli gözlükler pek moda.

7) Zincir Askılar

Gözlük modelininize karar verdiyseniz onu süslemeye hazır olun. Bu sezon, modeli ne olursa olsun, gözlüklere farklı zincir ve boncuk askılar takmak çok moda.


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...