7 Ekim 2011 Cuma

TÜRKİYE’NİN BAĞIMSIZ MÜZİK FESTİVALİ

DEMONATION FESTİVALİ, JAMESON IRISH WHISKEY ANA SPONSORLUĞUNDA 7-8-9 EKİM’DE ARKAODA’DA…

Her zaman yenilikçi ve yaratıcı girişimlerin yanında yer alan Jameson Irish Whiskey, bu yıl ikincisi düzenlenen Demonation Festivali’ni destekliyor.

Bağımsız lokal müzisyen ve gruplarının sahne alacağı Demonation Festivali, Ekim ayında Arkaoda’da başlıyor.

Festivalde büyük plak şirketlerine bağlı olmaksızın, kendi demolarını hazırlayan 11 bağımsız müzisyen eşsiz müzik ziyafeti yaşatacak.

Dergi ve organizasyon ekibi Bant’ın önderliğinde gerçekleşecek 3 günlük müzik ziyafeti 7 Ekim Cuma günü DJ performansları eşliğinde özel bir açılış partisiyle start alacak. Gece boyunca, 70’lerin yerli ve saklı funklarını hip-hoplarla editleyen Grup Ses, Radyo Eksen’den Gülşah Güray ve I Create Soundscapes, Soft Gates, Hey Rabies gibi projeleriyle tanınan Berk Çakmakçı arkaoda kabininden müzik yayıyor olacak. 8 Ekim Cumartesi ve 9 Ekim Pazar günü ise 10’u aşkın grubun enfes performanslarıyla hız kesmeden devam edecek.
Jameson Irish Whiskey’nin renk katacağı Demonation Festivali; noise’dan indie-pop’a, deneysel elektroniklerden punk’a ve garage rock’a kadar birbirinden farklı tınılar üreten özgün isimlerinden keyifli bir seçki sunacak.
İstanbul için son derece yenilikçi bir etkinlik olan Demonation Festivali; yanıbaşınızda yazılan ve keşfedilmeyi bekleyen, birbirinden farklı, taptaze tınıları bir arada dinlemenizi mümkün kılan leziz bir müzik ziyafetiyle ikinci kez sizleri bekliyor…

DEMONATION FESTİVALİ SAHNE ALACAK İSİMLER

The Birdcage
Bunu Sen İstedin
Farfara
Haossaa
Hayvansaray
Hedonutopia
In Between
Kırık Çizgi
Kilink
The Ringo Jets
Sesperisi

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...