24 Ekim 2012 Çarşamba

İç Çamaşırı İlhamlı Üstler

Dergilerin fotoğraf çekimlerinde ya da konserlerde kullanılabilecek olsalar da sokaklarda pek de görmeye alışık olduğumuz bir durum değil sütyen görünümlü üstler.

Geçtiğimiz ilkbahar'da çoğu marka ve tasarımcının koleksiyonunda yer alan kesik üstler ünlü isimler tarafından sıklıkla tercih edildi, sütyen üstler ise benim gördüğüm ve takip ettiğim kadarı ile genellikle ceketlerin içinde giyildi.İşte bu ay sütyen ilhamlı üstleri giyen ünlü isimler; Kim Kardashian ve Miley Cyrus.


Kim'in giyme nedeninin ilgi çekmek olduğunu hepimiz biliyoruz, dar ve üzerine yapışan parçaları çok seviyor, vücut hatlarını sergilemekten ise hiç bir zaman vazgeçmiyor.

Miley için ne desem bilemedim, eteğinin beli o kadar sıkmış ki incecik olmasına rağmen karnı dışarı çıkmış,o her an düşecek hissi yaratan üstün de ince bir askısı olsaymış keşke demeden edemedim!

12 yorum:

Hayat Kaydetmeye Değer dedi ki...

ikisine de yakışmamış birinin belinin pörtlemesi diğerinin her yerinin patlayacakmış gibi görünmesi yüzünden :)) bu üstleri çok sevsemde yaşadığım ülke buna hazır görünmüyor gibi :))

fashionizelife dedi ki...

bu tarz üstleri çok seviyorum ama daha soft versiyonları daha zarif duruyor. ne miley ne kim ikisine de yakıştığını düşünmüyorum. :)

Melislicious dedi ki...

ben de ikisine de yakıştıramadım. Çok güzel parçalar ama çok düzgün bir fizik gerektiriyor

The Cook Department dedi ki...

İkisini de beğenmedim miley'in saçları da çok kötü olmuş uzunken daha iyidi :))

El ele geziyoruz... dedi ki...

hiç bana göre değil :S daha doğrusu İstanbula göre değil :) ama çok güzeller doğrusu....

www.samiraslifeandstyle.blogspot.com

lugat dedi ki...

Sutyenler güzel ama malesef "ünlülerin üzerlerinde" ben hiç begenmedim. Sarkmis birde böyle göstermeleri itici geliyor..
Daha böyle küçük ve dik olsa cekici olur.. :-)

CMOS dedi ki...

Senin yorumlarını dikkate alıp düzeltirse aslında Miley in kombini çok hoşuma gitti :)

Unknown dedi ki...

Merhaba;
Sütyen ilhamlı üstleri her zaman sevmişimdir.Güzel bir kokteyl için ideal bence.Sizin paylaşımınız da harika olmuş, fotoğrafların kalitesi mükemmel:)Sizi zevkle takip ediyor olacağım.Ben de sizi bloguma beklerim.
Sevgilerimle,
Güzellik Sanattır!
guzelliksanattir.blogspot.com

Wear A Smile! dedi ki...

Ben en çok ilk fotoda gösterdiğin şekilde kullanımını seviyorum, yüksek bel kloş bir etekle kombinince.. kendim uygulamadım henüz ama karşı da diilim yani :P

bayramın kutlu olsun canım <3

LILA MOONLIGHT dedi ki...

Ikisine de yakistiramadim ama Miley nin etegi cok hosuma gitti.

Trendydolap dedi ki...

Kim Kardashian gibi iri göğüslü kadınların kesinle uzak durması gereken bir model. Ben ilk günden beri bu akımın hastasıyım gel görki Los Angeles'da yaşamıyoruz :(

hasibeyelekci71 dedi ki...

iç çamaşırı
modelleri güzelmiş

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...