28 Mayıs 2013 Salı

Avon ile Eğlenceli Bir Cumartesi

Aslında Korupark'da düzenlenen bu eğlenceli etkinliğin üzerinden 2 hafta geçti ama ben ancak fırsat bulabildim yazmaya. En ince detayına kadar düşünülmüş, piknik temalı bu güzel etkinlikte bizim için piknikte olması gereken her şey düşünülmüştü. Atlama ipinden köpük baloncuklara, tarot falından leziz yiyeceklere bizim için yapılan hazırlıklar harikaydı.


Avon BB krem tanıtımı için orada olduğumuzdan markanın yüzü Dünya güzelimiz Azra Akın da bizlerleydi. Bizimle çimlere yayılıp sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Zayıflama sırlarından bakıma pek çok şey konuşuldu. Arkasından bizler için hazırlanan leziz yiyeceklere doğru ilerlerken bizimle masada sadece yanında getirdiği bir avuç makarnayı yedi(eh böyle fit olmak kolay değil tabi) Avon BB Krem ile ilgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz.O gün çekilen kısa videoyu ekliyorum, ne kadar eğlenceli bir gün olduğunu buradan da anlayabilirsiniz :)

Avon Solutions BB Krem ile Yaza Merhaba! from MBirduramama on Vimeo.

3 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

harika bir masa! :)

gulsinem dedi ki...

Avonun ürünlerini çok kaliteli bulmasam da yine de vazgeçilmez bir parçamız olmuş. katalogu görünce bakmadan edemiyorum küçük bir dudak kremi de olsa bir sipariş veriyoruzz :))

mine dedi ki...

ne hoş bir günmüş

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...