6 Kasım 2013 Çarşamba

Ünlülerin Yeni Gözdesi HoodieBuddie

Müzik sizinde hayatınızın vazgeçilmez bir parçası mı? Peki spor ve yürüyüşlerinizin yegane arkadaşları müzik ile sweatshirt buluştu desem ne dersiniz?
Kulaklıkları t-shirtlerin içinden geçirseniz bir dert, dışarıda bıraksanız bir dert, yağmurlu havada ıslanırda bozulur mu düşüncesi de cabası. İşte geçtiğimiz hafta tüm bu dertleri bir kenara atabileceğimiz bir marka ile tanıştım, HoodieBuddie. Yurtdışında çoktan ünlüler tarafından keşfedilip giyilen sweatshirt markası, içerisine dikilen kulaklık ile bizi sarkan kablolar derdinden kurtarmış, üstelik çamaşır makinasında yıkanabiliyor ve kulaklıklar bozulmuyor, harika değil mi :)

Hoodiebuddie giymiş ünlülere göz atmadan olmaz elbette! Ashley Greene, Vanessa Hudgens, Anne Hathaway ve Katie HolmesOnline satış ile ulaşabileceğiniz ürünleri daha detaylı şekilde buradan inceleyebilirsiniz. Müzik ve spor dolu günler :)


 

7 yorum:

Sinem dedi ki...

Ben liseden beri zaten kapşonlu hastayım. Moda olmasına sevindim, stoklarım artık, birara bulamıyordum nike dışında çünkü. Bu da orjinal bir fikir.

Melislicious dedi ki...

aaaaaaaa süpermiş hiç duymamıştım, bende istiyorum bir tane:)))))

Lizzy dedi ki...

great comfy outfit!

Katherine Unique dedi ki...

Wow! What can I say? ... intimidates me!
Great post! I congratulate the ability and talent to curiosity to me!
I will always be coming back for more: *


Regards,
Katherine Unique

Jennifer PiRi dedi ki...

Nice sport outfits!
Regando mi cactus

Jointy&Croissanty dedi ki...

nice pictures:)

jointyicroissanty.blogspot.com

Rakel dedi ki...

nice post!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...