9 Eylül 2014 Salı

Geçen Hafta Ben...

Geçtiğimiz hafta Mango Sonbahar / Kış 2014 / 2015 koleksiyonlarını, Four Seasons Hotel'de düzenlenen defile eşliğinde izledik. Kanadalı model Coco Rocha'da Mango defilesinin ünlü yüzlerindendi, podyumda yürürken tüm gözler onun üzerindeydi!

Davete gittiğimde hava çoktan kararmış olduğundan stil postu için fotoğraf çekilemedim, elimde sadece bu fotoğraf var. 


Coco Rocha

Mudo Sonbahar - Kış 2014-2015 koleksiyonunda en beğendiklerim ponponlu mavi şapka ve çizgili elbise oldu. Şapka takmayı çok sevmesem de, hem şirin hem de trendi görünen bu şapka wishliste eklendi bile!


Maybelline markasının ile Türk marka yüzü Merve Boluğur oldu. Four Seasons'da düzenlenen davette, Merve reklam çekimi ve ürün deyeminden bahsettikten sonra bloggerlar ile birlikte fotoğraf çekimi için objektif karşısına geçti, işte yeni marka yüzü ve ben :)


Maybelline lansmanından sonra ki durak ise Les Ottomans Hotel'de düzenlenen Forever New defilesiydi. Forever New sonbahar kış koleksiyonu ile bizleri büyülerken, çalan harika müzikler ile bizleri doyasıya eğlendirdi.


En yeni koleksiyon ve ürün incelemelerimi anında takip etmek isterseniz Instagram hesabımı takip etmeyi unutmayın!

5 yorum:

Beauty Unearthly dedi ki...

Very chic, the dress is so cute. You look fab. :)
xx

Beauty Unearthly dedi ki...

Very chic, the dress is so cute. You look fab. :)
xx

günlük yaşamım dedi ki...

çok şık olmuşsun :)

burçin başak dedi ki...

Şık olmuşsunuz gerçekten. Ne fazla ne de az:)

Belçim S. dedi ki...

herşey şahane görünüyor :)) sende pırıl pırıl parlamışsın rebelcim :) ya sana birşey sorabilir miyim ? blogger olarak bu lansmanlara nasıl katılabilirim? gerçekten çok merak ediyorum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...