21 Nisan 2015 Salı

Light Blue Suits

Uzun zamandır aynı renk üst ve pantolondan oluşan bir takım arayışındaydım, sonunda istediğim modeli Fashion71 sitesinde buldum. Sitede 3 renk seçeneği var, siyah, beyaz ve açık mavi. Fiyatı inanılmaz uygun olduğundan her rengini almayı düşünsemde, ilk olarak kalıbından emin olmak için mavisini seçtim, şimdi aklım diğer renklerinde :)

Yeni beyaz çantam ise yaza yatırım olarak dolabıma eklediklerimden. Jessica Buurman sitesinin özellikle ayakkabı ve çantaları inanılmaz güzel. Sitede oldukça fazla vakit geçiriyorum, yeni ürünler her daim radarımda :) Daha önce alıp severek kullandığım bir çantanın farklı bir rengini daha aldım, onu da en kısa zamanda takıp paylaşacağım!

I was looking for a suit which is chic and stylish and i found the perfect one on Fashion 71 online shopping site. It has 3 colours options (black, blue and white). I choose the light blue but i think i will have other two colours too :) I wore it with my kimono because of the weather but i will wear just the suit in summer!

I'm in love with all the shoes and bags on Jessica Buurman shopping site. I check it's daily new items necessarily because i don't want to miss any of it! My new beauty white bag is from Jessica Buurman too. I love it's chains, it's so good.

Top and Pants Fashion 71 Mavi Takım,    White Bag Jessica Buurman Çanta       
Shoes Jessica Buurman Ayakkabı ,  Sunglasses RayBan Güneş GözlüğüHiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...