15 Şubat 2016 Pazartesi

Grey Color Block Coat

Gri rengi son zamanlarda oldukça sever oldum. Hem kombinlemesi kolay bir renk oluşu hem de kışa yakışması nedeni ile yeni favorim :)
Büyük şapkalarla aranız nasıl? Ben özellikle kışın, yağmurlu ve puslu havalarda takmayı tercih ediyorum. Daha önce bordosunu aldığım şapkayı sevince, grisini de kaçırmadan aldım.

Yeni kabanım ise Trendsgal sitesinden. Sitede göründüğü fotoğrafa göre kalıbı oldukça geniş, o nedenle kemeri ile iyice sıkıştırmam gerekti ama yine de duruşunu sevdim.

Mor saatim ise yeni keşfettiğim Pree Brulee sitesinden. Sitede inanılmaz güzel aksesuarlar ve birbirinden farklı kıyafetler var, mutlaka göz atın derim. Ürünler sınırlı stok ile satılıyor, her üründen sadece bir kaç adet var o nedenle beğendiğiniz ürünü hemen alın yoksa tükeniyor. Benim beğendiğim kolye, alamadan bir gün içinde tükendi :(

I like to wear shades of grey especially on winter. It's a color which you can match easily and suitable for dark weather. It's my new favourite color.
I found that cool and unique, grey color block coat on Trendsgal. It's so chic and trendy, also it keeps me warm.

My new purple watch is from Pree Brulee. There are a lot of amazing pieces on the shopping site. Some of the items are limited stock so if you like a piece don't think to buy it tomorrow otherwise you can miss it!

Coat Trendsgal Kaban,       Hat Znu Şapka,       Boots Lovelywholesale Bot
Pants Gusto Pantolon,      Watch Pree Brulee Saat

2 yorum:

ÜMRAN TUNCER dedi ki...

saate bayıldım

Shannon Boyce dedi ki...

Wow that coat is amazing. And I am totally obsessed with that bag! It is stunning!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...