15 Kasım 2016 Salı

Beyaz Bomber Ceket

Kara kış gelmeden dolabıma eklenen yeni bomber ceketleri giyme niyetindeyim ama bugün hava inanılmaz soğuk, yoksa erkenden kış geldi mi! Daha pastırma yazının tadını çıkaramadan, buz gibi bir sabaha uyandım.

Bu fotoğraflar havanın daha güzel olduğu, az da olsa güneş yüzü gördüğüm günlerden birinde çekildi! Beyaz kuş baskılı ceketim, yeni keşfettiğim everything5pounds sitesinden. Sitede satılan her ürün sadece 5£!

Bayılarak kullandığım yeni, mini sırt çantam ise Twinkledeals sitesinden. Minik görünmesine bakmayın, inanılmaz kullanışlı bir parça. Son günlerde çanta değiştirmeye üşenip, sürekli bunu kullandığım doğrudur!
I want to wear my new bomber jackets before the cold winter days. So here i qam with my new white bomber jacket. It's from everything5pounds shopping site. Actually like you can understand from it's name, you can find a lot of pieces to wear for only £5!

By the way, let me introduce you with my new crush, that mini grey backpack. It looks like mini but you can put a lot of stuff in it. I's my new favourite and it looks so cute! It's from Twinkledeals, don't forget to check it, before it's sold out.

Bomber Everything5pounds Ceket,     Backpack Twinkledeals Sırt Çantası
Boots Tally Weijl Bot

2 yorum:

Hayat Kaydetmeye Değer dedi ki...

Ah bomber ❤ Zaranın yada bershkanın sanırım pembe üzeri sırtında palmiye desenli modeli vardı ben onu kaçırdım bulmadım ya nasıl içimde kaldı nasıl :( Beyazı ben kombinleyemiyorum ama sen çok güzel yapmışsın canım harika görünüyorsun :)

Shannon Boyce dedi ki...

That backpack is super cute! You look amazing!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...