28 Şubat 2018 Çarşamba

Kürklü Ceket

Herkese merhaba!
Blog yazmaya bir süredir fırsat bulamadım ama peş peşe postlar ile gönlünüzü almaya geliyorum. Özellikle uçuk pembe rengi, kış aylarına çok yakıştırıyorum; sizin pembe ile aranız nasıl?. Bu Dresslily kürklü, pembe ceketi görünce tam benlik diye düşünüp aldım. İyi ki de almışım, hem sıcacık tutuyor hem de desenleri ve duruşu beni memnun etti. Aslında gri olanı da beğenip ikisi arasında kalmıştım ama pembe sevgim ağır bastı işte!

Pembe çantam ise Zaful sitesinden. Sitede pek çok farklı renk seçeneğini bulabilirsiniz. Derisi suni ama yumuşacık, kalitesini beğendim. Beni almaya teşvik eden neden ise o şirin mi şirin ananas anahtarlık detayı!


Hello everyone!
I couldn't write a blog post for a while but here i am with the new posts! Did you miss me? I missed writing to you...

Do you like pink? I especially like soft pink color on winter days. So when i saw this lovely jacket on Dresslily, i couldn't miss it. Actually there was grey color option too and i thought a litlle bit about which one i should buy, but finally i chose pink as you can see :)
I really like how it looks on me, also it keeps me cosy on cold winter days.

My pink bag is from Zaful. You can find a lot of color options on Zaful. I especially like the pineapple keychain detail on the bag. It looks so cute, right? Also the faux leather is high quality, it is a really stylish and soft bag.

Jacket Dresslily Ceket,                       Bag Zaful Çanta

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...