9 Ocak 2019 Çarşamba

Siyah & Beyaz

Siyah beyaz uyumunu çok severim bilirsiniz, tabi çizgilere karşı koyamadığım da bir gerçek! Hal böyle olunca bu kazağı Zaful sitesinde görür görmez, işte bu dedim. Omuz dekoltesini de çok sevdim. Yumuşacık ve rahatlıkla pek çok parça ile kombinlenecek bir kazak, o zaman dolabıma hoşgeldin!
Bu arada unutmadan yine hatırlatayım; Zaful sitesinden yapacağınız alışverişlerde ''ZAFULMOVE'' kodunu kullanarak %12 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Küçük siyah çantalar her kadının olmazsa olmazlarından, gold saplı bir çanta henüz benim dolabımda olmadığından, wholesale7 sitesinde inanılmaz uygun fiyata bulunca, kaçırmadan aldım tabi!I like black & white together so when i saw that lovely sweater on Zaful, i couldn't resist to it! I love the shoulder details, so chic and pretty. Also because of the color, i can wear it with a lot of things from my wardrobe. So let's say welcome to my new sweater  :)

By the way don't forget to use ''ZFMOVE'' code to get 12% off on your Zaful orders.

Little, black bags are the must have pieces for the womens. So when i saw that pretty bag on Wholesale7, i bought it. It's a lovely bag and there are a lot of color options. It can be hard to choose but they are so cheap so maybe you can buy a few of them!

Sweater Zaful Kazak,        Bag Wholesale7 Çanta

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...