5 Kasım 2019 Salı

Teddy Coat

Scroll Down for English
Teddy Bear ceket ve kabanlar sezonun en popüler ve sıcak tutan trendlerinden biri. Geçtiğimiz yıl altın çağını yaşayan bu trend bu kış da etkisini sürdürüyor. Dolabınıza henüz eklemediyseniz şimdi eklemenin tam zamanı çünkü Shein sitesinde pek çok renk ve model seçeneği var. Üstelik 'Q4Rebel15' kodu ile ekstra %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu sezonun trendlerinden bir diğeri ise triko takımlar. Uzun zamandır açık tonlarda bir triko takım arayışındaydım ve tam da istediğim gibi bir modeli Shein sitesinde buluverdim. Pek tabi hiç kaçırmadan da dolabıma ekledim. Keşke farklı renk seçenekleri de olsaydı ama farklı modelde triko takım seçenekleri mevcut. Onları incelemeye geçiyorum hemen :)

Teddy coats are one of the few coat trends that everyone can truly agree on. Another coat that everyone loves? It is a  classic! Teddy bear coats are the coziest (but still chic) outwear trend of the season. I found my lovely teddy coat on Shein and there are a lot of color and style options. It is really hard to choose. I like to buy a few more too.
By the way don't forget to use 'Q4Rebel15' code to get 15 % off on your Shein orders!

Knitted sweater and pants sets are the next big thing. And, while wearing knitwear from head-to-toe probably isn't something you have considered before then it might be time for rethink because the high street is abosolutely bursting with cosy coordinating seperates right now. The set which i wore is from Shein and i love it. So pretty and stylish, right?

Coat Shein Kaban,                      Two piece suit Shein Triko Takım


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...