28 Şubat 2023 Salı

H&M HOME YENİ SEZON MAĞAZA TURU Bahar Koleksiyonu 2023


Herkese merhaba! Bir kaç aydır youtube da videolar çekmekten blog sayfamı biraz aksattım ama birden aklıma buradan sizinle bu videoları paylaşmadığım, hatta bu konudan bile bahsetmediğim geldi!
Aslında yazın gezi videoları ağırlıkta başladığımız kanal, birden zamanla alışveriş ve mağaza turları ağırlıklı olmaya başladı. Ben de blogda bahsetmenin zamanı geldi de geçti bile diye düşündüm ve işte yeniden burada, karşınızdayım. Umarım yeni maceramda da bana bu zamana kadar verdiğiniz desteğinizi devam ettirir, videolarımıza da bir göz atarsınız. Son çektiğimiz HM Home Taksim mağaza turunun videosunu da ekliyorum. H&M home bahar 2023 yeni sezonda neler var oturduğu yerden göz atmak isteyenleri beklerim💗Sadece youtube linkimi bırakıp gitmeyeceğim merak etmeyin 😅 Önce kısa bir mağaza turu yapalım burada birlikte. Bu sezon neler var, neleri beğendim bir konuşalım.
İlk olarak malesef fiyatlar inanılmaz artmış, sadece HM için söylemiyorum, hemen hemen her marka ateş pahası desek yeridir. Her geçen gün gelen zamlara ve artan fiyatlara yetişilmiyor. Fiyatları bir kenara bırakacak olursak da yeni sezonda çok güzel ürünler olduğunu söylemeden geçemem. Birbirinden güzel vazolar gelmiş ve ben aralarında hangisine bakacağımı şaşırdım.


Özellikle pembe beyaz, kocaman porselen vazoda aklım kaldı doğrusu! Seramik ve cam aksesuar çeşitleri de bu sezon yine ağırlıktaydı. Enteresan şekilli vazolar ve şamdanlar yeni sezonda bizleri bekliyor.

Daha fazlası da videoda, ne var ne yok sizi gezdirip anlattım tabi fiyatlarıyla birlikte!

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...