28 Ağustos 2011 Pazar

Simay Bülbül 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu!


“Kırılma Noktası”

Simay Bülbül,   İstanbul Fashion Week İlkbahar / Yaz 2012  kapsamındaki koleksiyonun prezantasyonunu, 08 Eylül 2011  Perşembe günü, Galata’daki Simay Bülbül showroom’unda gerçekleştirecek.
“Kırılma Noktası”adlı koleksiyonu ile yaşanılan düzende kırılma noktasını ve hayata yansımalarını evrensel bir hikaye ile anlatıyor Simay Bülbül. Koleksiyon, bir kadının modern zaman dilimindeki yolculuğunu konu alıyor.

Kırılma Noktası” koleksiyonu ile Simay Bülbül, yaşadığımız düzen içindeki kırılma noktasını ve kadına yansımalarını anlatıyor… Hepimizin evrende yaşadığı kırılma anları vardır ve bunlar hayatımıza yön verir diyen Simay Bülbül, yeni koleksiyonu ile bir kadının zaman dilimindeki yolculuğuna farklı bir yorum katıyor.

Simay Bülbül’ün kırılma noktası isimli koleksiyonu, siyah ve beyazın hakimiyetinde deri ve süet üzerine farklı finisaj detaylardan oluşan bir koleksiyon. Koleksiyonda ipek saten kumaşlar ve altın aksesuarlar ile kombinlenirken plise detaylar, özel aksesuar ve parlak finisajlar ile tamamlanıyor. Mini dar elbiseler, seksi tulumlar, yelekler ve ceketler koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Koleksiyon 15 farklı parçadan oluşuyor
Simay Bülbül’ün 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu ile ilgili prezantasyonu, İstanbul Fashion Week kapsamında 08 Eylül 2011 Perşembe günü saat 14:30’da Galata’daki showroom’unda gerçekleşecek…
Konsept sunum serginin video art ve fotoğraf çekimleri ünlü sanatçı Mehmet Turgut tarafından farklı bir teknikle gerçekleştirildi. Koleksiyonun yüzü ünlü model Didem Soydan oldu. Çekimlerin stylingini ise Umut Eker yaptı.

Simay Bülbül Galata Showroom : Kule Çıkmazı No: 17 Galata Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...