12 Şubat 2013 Salı

Mudo Sevgililer Günü’nde Kalbinizin Sesi Oluyor!

Sevgililer Günü’nde aşkınız Mudo ile dile geliyor. 14 Şubat tarihine kadar İstinye Park ve Akmerkez mağazalarını ziyaret eden herkes en etkili sevgi sözcüklerini sevdiklerine duyurma şansı yakalıyor. Mudo City mağaza vitrinlerinde yer alan sticker’ların üzerine en duygulu, şaşırtıcı ve etkileyici sevgi sözcüklerinizi yazarak siz de devasa “Mudo’da Aşk Başkadır” kalplerinde iz bırakabilirsiniz.


Aşkınızı daha geniş kitlelere duyurmak ve ölümsüzleştirmek istiyorsanız, facebook üzerinden “Mudo Sevgi Ağacı”na mesajınızı bırakarak sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken http://bit.ly/msg1402 linkinden Mudo Facebook sayfasını ziyaret ederek, #kalbimdiyorki etiketiyle twitter’da mesajınızı paylaşmak. Twitter kuşu Larry , “Mudo Sevgi Ağacı” dallarındaki kalplerin içine konarak anlık olarak mesajların görüntülenmesini sizler için sağlayacak. Siz de sevginizi en etkileyici kelimelerle ifade edin, Mudo’dan sürpriz hediyeler kazanın!

Sevdiklerinizi mutlu etmek ve indirim kampanyalarından faydalanmak için Mudo City mağazalarına uğrayabilir veya online alışveriş rahatlığını yaşamak için www.mudo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...