11 Mart 2013 Pazartesi

Konuk Makale / İlkbahar 2013

İlk cemre havaya, suya ve daha sonra toprağa çokdan düştü bile. Baharın habercisi olan Cemre moda tasarımcılarını da harekete geçirdi. 2013 yaz modasına dair tüyolar ilk önce kulaktan kulağa ilerlerken , ardından sosyal medyada ve televizyonlarda oldukça yankı uyandırdı! Gelin sizlerle birlikte 2013 yaz modasına dair bir kaç örneğe göz atalım.

2013 yaz sezonunun trendleri arasında çizgili modeller ve pastel renklerin kesin yerini aldığını söyleyebiliriz. Bu şık tasarımların tamamlayıcıları ise; iri kolyeler ve kafes ayakkabılar…

Yaz sezonu boyunca sıkça rastlayabileceğimiz modellerden bir diğeri ise bol paça pantolonlar, ince kumaştan oluşan kısa pantolonlar ve şalvarlar. Bu iki tasarımlarda renk olarak çiçek desenleri tercih ediliyor.

Sezonun bu şık tasarımlarına en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabileceğiniz adresler arıyorsanız eğer, Markafoni İndirim Kodu’na göz atmanız da fayda var.

Şıklığınızı daha farkedilir kılmak için havaya sonsuz çekici kokular dağıtan parfümleri tercih etmelisiniz. Bu yaz için Vanitas Versace, Miss Dior Fresh ve Coco Channel trend yaz kokuları arasında. Havanıza ayrı bir hava katacak olan parfümlerin dudak uçurtan fiyatlarından şikayetçiyseniz eğer Evoria İndirim Kodu ‘nun
sunduğu avantajlar size bu konuda kolaylık sağlayabilir.

Bu konuk makale indirimhediyeceki.com’a aittir.Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...