2 Haziran 2015 Salı

Black&Blue

Giyeceğiniz kıyafetlerinize nasıl karar veriyorsunuz? Bir gece önceden takısına kadar hazırlayanlardan mı yoksa son dakikaya bırakan, o gün moduna göre ne giyeceğini seçenlerden misiniz? Ben sanırım ortadayım, bazen geceden hazırlayıp sabah beğenmediğim de olmuyor değil :)

Mavi ve siyah rengi birbirine çok yakıştırıyorum. Bu kombini oluştururken de ilk olarak ayakkabı ve çantaya karar verdim! Çantam dolabıma eklenen en yeni parçalardan. Jessica Buurman sitesini artık bilmeyen yoktur sanırım, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile 2 yıldan uzun süredir tutkunuyum. Bu çantanın da sitede pek çok rengi var ama benim mavi sevdam her zaman olduğu gibi ağır bastı.
When and how do you decide what to wear? The night before or in the morning? I think i'm in the middle. Choosing the right outfit for the day for me is dependent on how I feel when I wake up in the morning.(most of the time) Sometimes i decide what to wear the night before but i don't like it in the morning!

I love blue and black colours together. My new bag is from Jessica Buurman. I'm sure you know Jessica Buurman, i'm in love with all of the items on the shopping site. There are a lot of colour options for this bag but i choosed the blue one. It's so chic and high quality. I think you will see it so many times because it's my new favourite for summer season.

Pants Fashion71 Pantolon,         Bag Jessica Buurman Çanta,             Shoes Mecrea Ayakkabı
Sunglasses Italia Independent (Turkuaz Optik) Gözlük

3 yorum:

Olcayy Turkuaz dedi ki...

Çantanın rengi çok güzelmiş:)

Shannon Boyce dedi ki...

You look gorgeous! That top is SO pretty.
the-creationofbeauty.blogspot.com

fashionsbit dedi ki...

Bayildim bn bu kombine. Cantaya bluza gozluklere... herparca harika!
fashionsbit.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...