22 Ekim 2015 Perşembe

Gusto ile Sonbahar / Part 2

Herkese merhaba,

Gusto yeni sezon işbirliğimizin, ikinci ve son kombin seçimiyle karşınızdayım. Daha önce yazdığım yazıları takip ediyorsanız zaten biliyorsunuz, püsküller bir kaç sezondur, hemen hemen her parçada karşımıza çıkıyor. Gusto'da trendleri yakından takip edip, biz müşterilerine sunan markaların başında geldiğinden, yeni sezonda koleksiyona püsküllü parçalar da eklemeyi unutmamış. Benim seçimim ise deri püsküllü bu siyah elbise oldu. En sevdiğim renk birleşimi hep siyah ve beyaz olmuştur, o nedenle elbiseyi yine Gusto yeni sezondan beyaz bir ceket ile kombinledim.

Gusto yeni sezonda neler var diye göz atmak ya da üzerinde ki çok güzelmiş beden ve renk seçeneklerine baksam iyi olur derseniz, Gusto e-shop'a tıklamayı unutmayın derim.

Follow up Fashion'ın seçimlerine ise bu linkten göz atabilirsiniz.

Here is the second and the last outfit photos of our collaboration with Gusto. I love fringes and they are so trendy. Gusto has a lot of fringe pieces for new season collection and i like this black leather dress. It's so chic and cool. I love black&white together so i wear it with a white blazer.

You can find this outfit and more new season option on Gusto e-shop.

1 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

yine çok şık rebelim :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...