9 Ekim 2015 Cuma

Püsküllü Bot

Herkese merhaba,

Bayram sonrası bloga tam gaz devam etmeyi düşünürken, okulun açılmasını hesaba katmamışım. Yeni okula alışma zamanı, hemen ilk günden başlayan ödevler, yetişilmesi gereken tanıtımlar, davetler derken sonunda bloga yazmaya vakit bulabildim. Geçtiğimiz salı günü 2 davet için Soho House İstanbul'daydım. Gitmişken blog için fotoğraf çekmeden dönmedim elbette.

Yeni ceketim Lovelywholesale sitesinden. Sonbahar için alınacak joker parçalardan, hem şık hem de rahat kombinlenebilen bir parça.

Püsküllü süet botlarım ise yeni keşfettiğim AmiClubWear sitesinden, kalın topukları sayesinde inanılmaz rahatlar, ben gün boyu koşturduğum bir günde giymeme rağmen gece hiç ayak ağrısı çekmedim :)

Bu arada unutmadan yazayım haftaya pazartesi İstanbul Moda Haftası başlıyor. Ben bu yıl, işlerim nedeni ile 2 gün katılabileceğim gibi görünüyor ama ilk gün mutlaka ordayım. Defilelerden görüntüler ve daha fazlası için snapchat ve instagram hesabımı takip etmeyi unutmayın. Rebeltakipte adı ile bulabilirsiniz!

Hi Y'all,

I missed my blog so much. My daughter Buse has started to school two weeks ago and it was a little hard to write but finally here i am. I was at Soho House Istanbul for 2 events on tuesday and i have taken photos to share with you.

My new jacket is from Lovelywholesale. It's a joker piece for fall season. It's so chic and cool.

My new black, fringe, suede booties are so comfy and easy to match. You can find them on AmiClubWear also they have 2 colour options.

Istanbul Fashion Week is starting on monday and i will be there so if you like to follow the runway shows and more don't forget to follow me on snapchat and instagram, you can find me as rebeltakipte.

Jacket Lovelywholesale Ceket,       Booties AmiClubWear Bot,       Belt Lovelywholesale Kemer
Necklace and Bracelet Forever New Kolye ve Bileklik


3 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

That coat is beyond stunning! I love that print.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Ünal dedi ki...

Kıyafetiniz müthiş :)

Rakhshanda Rizvi dedi ki...

I love the coat & the boots look so comfortable <3 You look beautiful!!

Do visit my blog:
http://www.rakhshanda-chamberofbeauty.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...