27 Mart 2017 Pazartesi

Kaktüs T-shirt

Herkese iyi haftalar!
Yakın zamanda yaptığım alışverişleri bir araya getirdiğim, pazar kombinimle karşınızdayım. Bir süredir almak istediğim yeni sezon parçaları, farklı sitelerde geze geze bulmuş bulunuyorum.

Öncelikle küçük, şirin ve üzerinde rozetler, aksesuarlar olan bir çanta arayışındaydım ve Rosewholesale sitesinde tam da aradığımı buldum. Benim gibi giymeyi en sevdiğiniz şeylerin başında jean pantolonlarınız geliyorsa, bu çantanın tam da jeanlere göre olduğunu söylemeden geçmeyeyim.

Hazır jean pantolonlardan bahsediyorken, oradan devam edeyim. Bu sezon paçası yırtık, kendi yırtık, üstü yamalı, taş, pul, tüy işli kotlar oldukça trend. Yani düz, sıradan kotlar bu sezon dolapta beklerken, yeni, eğlenceli ve değişik pantolonlar gün yüzüne çıkıyor. Bende bu yama görünümlü pantolonu Romwe sitesinde buldum. Hem yüksek bel hem de çok rahat.
Kaktüs baskıları ve işlemeleri de geçtiğimiz yazdan beridir pek popüler. Kotu alırken bu t-shirte de gözüm ilişince, siz tam birbirinize göresiniz diye düşünüp aldım :)

Son olarak da sivri burunlu, bir çift düz ayakkabı arayışındaydım. Bu simli, siyah ayakkabıları Lovelywholesale sitesinde bulunca, işte bu dedim! Bazen sivri burunlu ayakkabılar düz de olsa, önden sıkıp ayağı rahatsız edebiliyor, o nedenle biraz çekinerek aldım aslında, inşallah sorunsuz olur diye umut ederek. Neyse ki tam ayağıma uydu, bende tüm pazarı onlarla geçirdim :)

Have a great week!
Here i am with my newest shopping items. Photos are from yesterday (sunday), so i chose a comfy but stylish look.

I was looking for a cute and tiny bag which has cute accessories on it and i finally found the perfect one on Rosewholesale. It's high quality and pretty.

Interesting jeans are so trendy on this spring season. Ripped, embroideried or patched! So while ordinary, boring jeans are waiting in the closet, new, fun and different jeans come to the surface. I bought that blue patchwork jeans from Romwe. It's so cool and stylish! You can find a lot of different and interesting jeans on Romwe.
Also cactus prints are trendy since last summer so when i saw that cool tee on Romwe, i though that, they will be perfect together!

Pointed toe shoes are my all time favourite and when Lovelywholesale add a little bit sparkle on it, i couldn't resist. It's so comfy but looks great on my feet.

T-shirt and Jeans Romwe T-shirt ve Kot,        Bag Rosewholesale Çanta
Shoes Lovelywholesale Ayakkabı

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...