9 Mart 2018 Cuma

Kahve Aşkına

Dantel bluzlar, seneler geçse de asla modası geçmeyecek yegane parçaların başında geliyor. Ben de her sezon, gözüme hoş gelen dantel bir bluz yakalamaya çalışıyorum. İşte bu sezon da Gamiss 'den, bu siyah dantel bluzu buldum. Tam istediğim gibi, etek ve ya pantolon ne ile isterseniz kombinlenecek, ister özel bir öğle buluşmasında, ister akşam yemeğinde giyebileceğiniz şık bir parça!

Kahve çantam ise Rosegal sitesinden. İster kısa ister uzun iki sap seçeneği var, ben üzerinde minik zımbalar bulunan kısa sapı ile birlikte kullanıyorum. Malzemesi oldukça kaliteli ve şık bir çanta. O kadar çok beğendim ki, bir kaç gün önce dayanamayıp siyahını da sipariş ettim. Dört gözle gelmesini bekliyorum.
Lace shirts will never got out of fashion. So when i see a stylish one, i never miss it. I found that amazing lace shirt on Gamiss. It looks great with everything(pants, shirts...), also it is a life saver piece for going out.

My new brown bag is from Rosegal. It is high quality, fashionista bag. I really like it so i ordered black one 2 days ago. I can't wait to have it. If you like it too, check it out before it is sold out!

Bag Rosegal Çanta,            Shirt Gamiss Bluz

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...