30 Nisan 2018 Pazartesi

Çizgili Etek

Scroll Down for English

Herkese iyi haftalar;
Bu sıralar malesef blog yazmaya vakit bulamadım ama şimdi hazır bilgisayar başına oturmuşken, son zamanlarda neler aldım, neler giydim, tek tek paylaşmaya başlıyorum.

Diz altı etekler özellikle bahar ayları için iyi bir seçenek. Ben de Zaful sitesinde bulunca kaçırmadım tabi. Çizgilere olan düşkünlüğüm malum, kahve tonları ile aram biraz mesafeli olsa da yine de bu eteği sevdim. Kombinlemesi kolay, giy ve çık parçalardan. Spor ayakkabılarla da benim bu kombinde giydiğim gibi topuklularla da kombinlemeye müsait.

Mavi, desenli gömleğim ise Ami Club Wear sitesinden. Sitede farklı renk seçenekleri de mevcut ama ben bir mavi sever olarak bu gömleği kaptım. Yaka ve kol kısmında bulunan kahveleri de bu eteğe çok yakıştırdım.


Have a great week!
I miss to write on my blog so here i am with the new blog posts.

I like to wear long skirts, they are so comfy and they are great choice for spring days. What do you think about them? I found that pretty skirt on Zaful. It's so cool and stylish. You can wear it with your sneakers or you can wear it with your high heels, just like me!

I love all shades of blue color. So when i saw that lovely shirt on Ami Club Wear, i couldn't resist to it. It is a great piece to wear with skirts, pants and even with the dresses(i can wear over them). Also you can find another color options on Ami Club Wear.

Shirt Ami Club Wear Gömlek,                Skirt Zaful Etek

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...