30 Nisan 2018 Pazartesi

Metalik Topuklar

Scroll Down for English

Yaz sıcaklığını hissetmeye başladığımız bu günlerde, ben de yazı getirmeye başladım tabi. Uzun zamandır dolapta giyilmeyi bekleyen Ami Club Wear ayakkabılarım, sonunda beklediği kutudan gün yüzüne çıkmaya fırsat buldu.
Metalik topukları ve ince bantlı narin görünüşüyle çok beğendiğim bu ayakkabının, aynı zamanda rahatlığını da test etmiş oldum. İnanılmaz rahat ve şık bir ayakkabı, yazın pek çok kombinde elim kesin onlara gidecek!

Beyaz desenli elbisem ise Zaful sitesinden. Elbisenin sırt kısmını çektirmeyi unutmuş olduğum için sırt detayını paylaşamıyorum ama buraya tklayarak sitede duruşuna göz atabilirsiniz, ben bayıldım. Üstelik göğüs kısmında kendinden sütyenli olduğu için, içine ne giysem dersinizde yok. Tek parça, giy ve çık.

Beyaz ceketim ise Shein sitesinden. Sitede farklı renk seçenekleri de vardı ama ne zamandır düz ve sade bir parça arayışında olduğum için beyaz rengini tercih ettim. Tam baharlık! Pembe ve sarısında da gözüm kalmadı değil. Siz de benim gibi bir model beğendiniz mi her rengini almak isteyenlerden misiniz? rebeltakipte15 kodunu kullanarak haziran 2018 sonuna kadar %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

It's almost summer so i started to wear my summerish clothes and shoes already. I was waiting for a while to wear that pretty Ami Club Wear shoes because of the weather but it is a sunny day so here i ama with my new sandals. They are so stylish, i love the metallic details on the heels. Also they are so comfy and i can wear and walk with them all day long. So they are officially my new summer favourites.

Do you like white dresses? I especially love to wear them when i got some tan but i like that dress so much so i couldn't wait to wear it until summer. It has a great back details but i forgot to take the photos on the back side. So click here to see the details on Zaful.

I was looking for a white jacket for spring and i found the perfect one on Shein. It looks so cool and i can wear with my shorts, dresses and skirts. It's a great piece for my spring wardrobe. Also there are another color options too. I think i will buy the pink and yellow ones too. Don't forget to use rebeltakipte15 code to enjoy 15% off on your Shein orders.

Dress Zaful Elbise,          Shoes Ami Club Wear Ayakkabı,          Jacket Shein Ceket

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...