26 Aralık 2018 Çarşamba

Knit Set

Scroll Down for English

Bu sezon örgü ve trikoların yükselişinden daha önce bahsetmiştim. Hele alt üst takımlar kapanın elinde kalıyor :) Neyi almak istesem beden bulamıyordum, ta ki Shein sitesinde bu krem renkli, örgü takımı görene kadar. Bu kış yaptığım en iyi alışverişlerden biri oldu kesinlikle. Eğer sizde her zaman giyebileceğiniz kışlık, örgü bir takım arıyorsanız mutlaka göz atın derim.
Üstelik 'rebel15' kodu ile %15 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Bornoz tipli kabanlar bu sezon pek trend, ben de alsam mı almasam mı kararsızdım doğrusu. GirlMerry sitesini gezerken çok uygun fiyata bu parçaya denk gelince, hadi alayım gitsin dedim :) Sezonluk parçalara fazla para vermeye gerek yok, öyle değil mi? Sitede uygun fiyata pek çok sezon trendi parça bulabilirsiniz. Teddy ceketlerden kabanlara pek çok seçenek mevcut.Do you like knit sets? They are so trendy this season. I was looking for a cozy but stylish suit or a while and i found the perfect one on Shein. It suits me well and it keeps me warm. I love it.
If you like that knit set, check it out before it is sold out.
Also don't forget to use ''rebel15' code to get 15% off on your Shein orders.

Do you like teddy jackets and coats. If you are looking for a stylish one, you can check the GirlMerry. There are a lot of color and design options. I chose that brown, long coat. Cozy and stylish!


Knit Set Shein Örgü Takım,             Coat GirlMerry Kaban


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...