9 Kasım 2021 Salı

Ünlülerin Halloween ile İmtihanı!

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba!

Yazı yazmayı çok özlediğimi fark edince, sonunda bir blog yazarı olduğumu da hatırlayabildim ve işte buradayım. Uzun zaman sonra madem geri dönüyorum, çok taze olmasa da renkli ve eğlenceli bir yazı ile karşınıza çıkayım dedim. Amerika'da yılın en eğlenceli zamanı kuşkusuz Halloween yani bizim deyimimizle, cadılar bayramı kutlaması. Renkli ve ilginç kostümler, korkunç makyajlar ve sınırsız hayal gücü! 

Bize de, kimi zaman bol emek verilip, zaman harcanıp uğraşılmış; kimi zamanda neden böyle bir tercih yapmış diye düşündüğümüz ünlülerin kostümlerini incelemesi düşüyor. Bu yıl Halloween için hangi ünlü, hangi karaktere bürünmüş, gelin hep beraber görelim.

Katy Perry / Orlando Bloom

Hemen hemen 2 yıldır boğuşmakta olduğumuz virüs derdine de değinmeden geçilmemiş tabi. Katy Perry bu virüsün şimdilik tek çaresi aşı olarak karşımızda. Orlando Bloom da doktor olarak tam yanında!

Lisa / Blackpink

Lizzo

Kerry Washington

Hayley Kiyoko

Bu senenin kuşkusuz en çok ses getiren işlerinden biri de Netflix'de yayınlanan Squid Game oldu. Hal böyle olunca da dizi karakterlerinin bu yıl cadılar bayramı kutlamalarında kullanılması kaçınılmazdı.

Lizzo ve Black Pink grubundan Lisa kırmızı ışık, yeşil ışık oyunundaki dev bebek kılığına girerken Hayley Kiyoko ve Kerry Washington ise yarışmalardaki oyuncuların çirkin eşofmanları içinde karşımıza çıkıyor.


Harry Styles

Çocukken en sevdiğiniz film neydi? Kırmızı pabuçlar size neyi hatırlatıyor? Evet, doğru bildiniz, tabi ki Dorothy ve Oz büyücüsü. Küçükken pek çoğunuz filmini izlemiş, hatta kitabını da okumuştur. Peki kim mi Dorothy olmuş, Harry Styles. Evet, yanlış görmediniz :)                                                                       
      
Sadie Robertson ve ailesi

Amanda Stanton ve ailesi

 
Bir diğer çocukluk kahramanımız ise tabi ki Peter Pan. Varolmayan ülkenin hiç büyümeyen çocukları, Tinker Bell, Wendy hepsi bir bir gözünüzde canlandı değil mi?
Ailece çok tatlı görünüyorlar. Hele Amanda'nın kızı kaptan kancaya bayıldım :)


Maura Higgens, Julia Roberts'ın tanınıp meşhur olmasına vesile olan filmi Pretty Woman'dan Vivian olarak karşımızda.

Ryan Thomas ve ailesi

Chrissy Tiegen

Ryan Thomas ve Lucy Mecklenberg çocukları ile birlikte korkunç Adams ailesi olarak karşımıza çıkıyor. Chrissy Tiegen de yine kızı ile birlikte Adams ailesi karakterlerini seçmiş.

Gişe rekortmeni bir filmin unutulmaz baş karakteri, çok okunan bir çizgi romanın en güçlü kahramanı ya da ikonik bir ünlü; sen olsan hangisini seçerdin? Yorumlarda buluşalım...Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...