11 Şubat 2012 Cumartesi

İstanbul Fashion Week Karma Defile

Moda haftasının 2. gününe karma defile ile başladık.Karma defileleri izlemeyi seviyorum çünkü bizlere yeni tasarımcıları tanıma fırsatı sunuyor.

Defilenin açılışı Nihan Peker'in koleksiyonu ile başladı.Koleksiyona beyaz ve siyah renk hakimdi.Yakalar ve kullanılan aksesuarları çok beğendim.Özellikle ahşap görünümlü tasma kolye,kemer ve çantalar dikkat çekiciydi.İkinci sırada ise Tuba Benian defilesi vardı.Açılış sahneye beyaz elbiseler içinde bir manken ve minik bir kızın gelişiyle gerçekleşti,ikisi de podyumda pek şirin durdu doğrusu.Koleksiyona siyah renk hakimken,dantel,saten ve deri baskın olarak kullanılmıştı.

Tuba Benian'ın beyler için tasarladığı parçalar da podyumdaydı,özellikle deri ceket çok hoş görünüyordu.Defile Tuğçe Kazaz'ın giydiği mavi elbise ile son buldu.

Karma defilenin son olarak podyumda koleksiyonu ile yer alan ismi ise Beste Gürel'di.Pastel tonlar ve desenlerden oluşan koleksiyonun kesim ve duruşları çok güzeldi.Özellikle mavi renkli,üst bölümü ten rengi üzerine mavi şeritlerin dansı ile tasarlanan elbise benim koleksiyonda ki favorim oldu.


Defile sonrası düzenlenen kokteylde Beste Gürel ile birlikte followupfashion ve ben :)


Not: Postta yer alan tüm fotoğraflar Abdi Gündoğdu tarafından çekilmiştir.

5 yorum:

nedicenbaşageldiçekicen dedi ki...

Nİhan peker'inde Tuba benian'ında çok güzelmiş koleksiyonları. Fakat biz Cmoş'la kaçırdık . En son Beste Gürel'e yetişebildik :) Çok güzeldi :)

Adsız dedi ki...

tuba benian koleksiyonunu çok beğendim sizlerde çok hoş gözüküyorsunuz kızlar:)

fashiONözge dedi ki...

defileler gerçekten başarılı.senemimm didemimle harikasınızzz :))

civciv dedi ki...

harikasiniz kizlar.. bu tarz etkinliklere katildiginiz icin cok sanslisiniz :)


koleksiyon da cok basarili, keyifle baktim resimlere <33

xx

Kokosss ;))) kelebek dedi ki...

beyaz olan tum parcalara bayıldım sekerım

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...