11 Temmuz 2012 Çarşamba

Tursil ile Çiçek Aranjmanı Workshop'u

Geçtiğimiz hafta Tursil'in birbirinden güzel çiçek kokuları ile ürettiği Tursil jel deterjanların tanıtımı için, Akaretlerde Ege Soley Çiçek Atölyesinde buluştuk.
Tursil'in leylak ve kır bahçeleri kokulu jel deterjanlarının tanıtımı için daha doğru bir yer seçilemezdi sanırım.Mis gibi çiçek kokuları eşliğinde eğlenceli bir lansman oldu.

Tabi eğlenceli dediğimde bol bol güldük eğlendik sanmayın,çiçek buketi yapmak tahminimden çok daha zormuş.Tek tek çiçekleri temizle,çiçekleri doğru sırala,aa senin ki yuvarlak olmamış üçgen olmuş haydi baştan yap derken,bolca ter döküp yorulduğumu itiraf etmeliyim.

Şimdi sizleri Ege Soley önderliğinde yaptığımız buket ve saksı aranjmanlarını incelemeniz için o günden fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

Öncelikle ürün hakkında genel bilgi alıyoruz.Türk hanımlarının sevdiği çiçek kokuları göz önüne alınarak hazırlanan Tursil'in özel kokusunu tanıyoruz.

Sonrasında ise Ege Soley çiçekçilikte bizler için hazırlanan workshop masasına doğru yol alıyoruz.Orada ki taze çiçeklerden dilediğimizi seçerek temizleme işlemine başlıyoruz. 
Temizleme sonrasında ise Ege Hanım bizlere buket yapmanın püf noktalarını anlatıyor ve sonrasında bizde zorlu bir çalışmanın içine giriyoruz :)Ve sonuç :)İşte benim çiçeklerim,nasıl buldunuz?


5 yorum:

magendiea dedi ki...

çiçeklerin de sende çoook tatlısııın:)) ne güzel bi gün olmus:)

Nilgün Komar dedi ki...

ne güzel bir gün olmuş böyle ama pembe rujunu göremedim!

rebeltakipte dedi ki...

magendiea,teşekkür ederim :)

Nilgün Komar,bu aynı gün içinde gittiğim 2.lansmandı içerisi de çok sıcak olunca makyajımdan da eser kalmadı tabi :)

Hamide... dedi ki...

dün follow up'da görmüştüm bu fotoları çiçek gibisiniz valla maşallah :D

gülümse dedi ki...

gayet güzel olmuş hepinizinki ellerinize sağlık

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...