22 Mayıs 2015 Cuma

Beyaz Pantolon

Beyaz rengi hep çok sevmişimdir, özellikle bahar ve yaz aylarında kullanmayı çok severim ama bu sezon dolabımda beyazlara biraz daha ağırlık verdim. Beyaz pantolonum dolabıma eklenen yeni parçalardan, Front Row Shop sitesinden. Yelek ceketimi ise bu sezon sık sık kullanıyorum, görmekten sıkılmayın!

Dudak baskılı üstleri çok seviyorum, dolabımda benzer bir gömlek olmasına rağmen bunu Dresslink sitesinde görünce benim ol dedim :)

Bir haftayı daha bitiriyoruz, hafta sonu planlarınız hazır mı?. Benim planlarım hazır da, hepsine vakit yetecek mi emin değilim :) Herkese şimdiden iyi hafta sonları <3

I love white colour because it's pure and easy to match. I like to wear white clothes especially on spring and summer season. I bought a lot of white pieces for this season. My new white pants is from Front Row Shop, it's so chic and trendy. Also i like to wear this white vest from the beginning of spring, so don't be bored to see it!

Do you like lip prints? Well i do :) When i see this cute shirt on Dresslink, i added it to the shopping cart. It's so cool!

Have a great weekend <3

Shirt Dresslink Gömlek,      Pants Front Row Shop Pantolon,        Heels Jessica Buurman Ayakkabı
Bag Jessica Buurman Çanta,   Bracelet and Neclace Assos Diamond Bileklik ve Kolye

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Great look :-* www.thepinkheartgirl.blogspot.de

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...