23 Mayıs 2016 Pazartesi

Metalik Babet

Babetlerle aranız nasıl? Geçtiğimiz yazdan beridir, ipli olan modellere karşı koyamıyorum. Bu sezon da bir yenisini AmiClubWear sitesinde buldum. Aslında pek çok renk seçeneği içinde acaba hangisini alsam diye düşünürken, bu kez metalik renginde karar kıldım. Fiyatları da oldukça uygun, tükenmeden bir göz atın derim. Ben bu kez pantolon ile kombinledim ama etek ve elbiseler ile de hoş duracağını düşünüyorum. Sanırım tatil bavuluma da ekleyeceğim!

Göz(lü) çantam ise yine AmiClubWear sitesinden. Bu sezon pek çok markada benzer modelleri bulabilirsiniz. Oldukça geniş ve kullanışlı bir çanta. Mor renginde de gözüm kalmadı değil!
Do you like lace up flats? Well, i like them so much! I can't say not to a beautiful lace up shoes. I found that metalic, silver flats on AmiClubWear. They are so comfy and chic. I wore them with my black pants but i'm sure they will look great with my dresses and skirts. They are coming with me to the summer vocation which i will go next month!

By the way i found that cute eye bag on AmiClubWear too. It's a great clutch for this season. Fun and chic! You can fine more color options on the AmiClubWear.

Pants Gusto Pantolon,     Bag AmiClubWear Çanta,      Shoes Ami Club Wear Ayakkabı

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...