1 Mayıs 2016 Pazar

Pink & White / Pembe & Beyaz

İyi pazarlar :)
Whatsmode app ile yaptığım alışverişin devamını paylaşacağımı söylemiştim. İşte diğer seçimlerim;

Soft renklerle aranız nasıl? Ben özellikle pembenin  her tonunu çok seviyorum. Bahar için soft renklerde ayakkabı ve çanta arayışımı, whatsmode app sayesinde neticeye kavuşturdum. Çantanın ebatlarını okumamışım, o nedenle büyük bir çanta bekliyordum, biraz minnoş oldu ama modelini çok sevdim! İnanılmaz fiyatlara, harika ürünler var, mutlaka göz atın derim. Alışverişinizi tamamlarken ''lovejolly'' kodunu yazıp, %20 indirimden faydalanmayı unutmayın.

Ayakkabılarım ise minik topuğu, arkadan bantlı modeli ile oldukça rahat bir parça. Ben baharlık, çiçekli pantolonlarımdan biri ile kombinledim. Eminim etek ve elbiselerle de çok hoş duracaktır.
Have a great sunday :)
I told you that, i will share my stylings with the clothing which i bought on Whatsmode app. So here i am with my new choices;

Do you like soft colors? Well, i like them so much. Pink is obviously my favourite color! I was looking for a bag and shoes which are soft colored. Finally i found them on Whatsmode app, yay!

I like that pink bag's desing. It's so chic and trendy. These shoes are so comfy and stylish. I wore them with my floral pants but i'm sure they will be so good with dresses and skirts too.

Don't forget to use ''lovejolly''discount code to enjoy %20 off.

Bag Whatsmode Çanta,       Shoes Whatsmode Ayakkabı,    Sunglasses Ami Club Wear Gözlük

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...