9 Mayıs 2016 Pazartesi

Pembe Sırt Çantası

Yeni sezon için bol renkli ve desenli parçalar arıyorsanız, Benetton yeni sezona mutlaka göz atın derim. Geçtiğimiz haftalarda sizlere Snapchat'ten mağaza turu yaptırıp, bu sezon için beğendiğim parçaları göstermiştim. İşten bunlardan biri de bu pembe sırt çantasıydı. Bir mavi sever olarak laciverti ile pembesi arasında kalıp, sonunda pembenin güzelliğine karşı koyamamıştım.

Alıştığımız sırt çantalarına göre ebatı biraz minik gibi görünse de hiç öyle değil, içine neler sığdırdım bilemezsiniz! Havanın bir açıp, bir kapattığı; t-shirt mü giysem kaban mı ikilemine düştüğüm günlerden birini renklendirmek için pembe çanta ve mor ceketimi seçtim.

Herkese harika bir hafta dilerim.

If you are looking for the colorful clothes and fresh summer look; Benetton is the right place. If you are following my snapchat account, you have seen the new season of Benetton. I like a lot of items and one of these was that pink bag. I couldn't decide blue or pink for a while. But here is the winner :)

It looks smaller than a usual backpack but it's not. It's a great piece for travels and daily street style. It was a cold but sunny day so i couldn't decide what to wear. So i wear t-shirt with the coat! Here i'm with my colorful spring look. It's always a great idea when purple and pink together, right!

Have a great weekend.


Sunglasses Ami Club Wear Gözlük,         Backpack Benetton Sırt Çantası, 
Shoes Mecrea Ayakkabı

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...