19 Kasım 2017 Pazar

Nakışlı Hırka

Scroll Down For English
İyi Pazarlar!
Keyifler nasıl bakalım? Kuş nakışlı çantam Light in the box sitesinden. Kadife üzerine nakışlar çok şık duruyor doğrusu. Ben en çok siyah olanı beğendim ama farklı renkleri de mevcut. Sitede sadece bir kaç gün sürecek bir Thanksgiving sale indirim kampanyası var, alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, sakın kaçırmayın!

Haftaya bol bol yağış ve soğuk hava bizi bekliyormuş ama kara kış gelmeden önce, hırka ile gezme havalarının tadını çıkardım elbette. Kırmızı nakışlı hırkam Vogatime isimli, yeni keşfettiğim bir siteden. Aslında spor kıyafet ihtiyacım için girip alışveriş yaparken son anda gözüme ilişti. Farklı renk seçenekleri de var.Happy sunday!
You know that i really like to have embroidery pieces so when i saw a pretty one, i can't say no to it. New Light in the box, bird embroidery bag is my new favourite. By the way don't miss the Thanksgiving sale on Light in the box.

I want to introduce you to a new shopping site Vogatime. It's a great place where you can find a lot of different styles. I was looking for the sports clothing and i found a lof of pieces which i like. While i was looking for the sports pieces, i saw that embroidery sweater. It's a great piece for my autumn and winter wardrobe.

Sweater Vogatime Hırka,          Bag Light in the box Çanta


1 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

You look amazing! I adore that jacket. The colour looks so beautiful on you.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...