6 Kasım 2017 Pazartesi

Tüvit Ceket

Scroll Down For English
Yeni haftadan herkese merhaba!
Son zamanlarda neler yapıyorum uzun zamandır bahsetmediğimi fark ettim, hep neler giydim, nereden aldım onları yazar oldum. En kısa zamanda bir 'son zamanlarda ben' bölümünün yenisini yazacağım. Bu hafta biraz da onları fotoğraflayayım!

Havalar artık iyiden iyiye soğumaya başlamışken, yeni aldığım tüvit ceketi de mevsimi geçmeden giymek istedim. Farklı model ve renk seçeneklerini Fashion 71 sitesinde bulabilirsiniz. Ben kalitesinden çok memnun kaldım.

Aksesuarlarım ise Ami Club Wear sitesinden. Ayakkabı dolabımda siteden aldığım pek çok model var ama aksesuar bölümüne daha önce hiç göz atmamıştım. Minimalist parçalardan göz alıcı kolyelere pek çok seçeneği sitede bulabilirsiniz. Ben halka küpelerime bayıldım!


Hello from the new week. Happy monday!
It's getting a little bit colder so i want to wear my tweed jacket before winter arrives. It's so pretty and stylish and it is high quality. If you are looking for a tweed jacket, you can find the perfect one on Fashion 71. There are so many color and design options.

I like to wear minimalist accessories lately and i found the ones which i was looking for on Ami Club Wear. That golden bracelet is so pretty and beautiful. It look great with my watch. Also my earrings are so trendy in this season. Buy them before they are sold out!

Jacket Fashion 71 Ceket,        Bracelet Ami Club Wear Bilezik
Earrings Ami Club Wear Küpe

1 yorum:

the creation of beauty is art. dedi ki...

That jacket is gorgeous! I love the details around the edges.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...