23 Kasım 2017 Perşembe

Pembe Mont

Scroll Down for English
Pembe severler burada mı? Peki ya bebek mavisi? Ben iki rengi de çok seviyorum, birbirlerine de çok yakıştırıyorum. O nedenle bu kombinde ikisini bir araya getireyim dedim!

Yeni pembe montum Light in the box sitesinden, oldukça ince ama soğuktan koruyor. Ağır kaban ve montları giymeyi sevmeyenler için iyi bir seçenek. Cep kısmında bulunan peluş detaylarını da çok sevdim. Karanlık kış günlerine renk getirmek için dolaba eklendi!

Mavi çantam ise Lovelywholesale sitesinden. Oldukça minik görünmesine aldanmayın, aslında çok kullanışlı. Ben özellikle rengine vurulup aldım, her mevsimlik şirin bir çanta.


Do you like pink? Or baby blue? Well, i like them both and i think they are perfect together. So i want to use these two cute color for my outfit!

My new pink coat is from Light in the box. It's thin but keeps you warm at the same time so if you don't like to wear heavy coats and jackets, that pink coat is a great choice. I love the fur details on the pockets.

My blue bag is from Lovelywholesale. It looks tiny but it is not. I put my keys, phone, wallet, tissue and wet wipes in it! Also i'm in love with the color. It's a great bag choice for any season.

Coat Light in the Box Mont,                 Bag Lovelywholesale Çanta
Shoes Ami Club Wear Bot

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...