10 Ocak 2015 Cumartesi

Green Jacket

Aslında yeşil renk ile çok aram yok ama bazı modellere yakışan renkler oluyor, işte bu ceket de onlardan biri. Fashion71 sitesinde görür görmez işte bu dedim ve hemen kafamda deri pantolon ile kombinledim, eh tabi ilk kombinimi de hayal ettiğim gibi hazırladım :) Fiyatı inanılmaz uygun olmasına rağmen kalitesi çok iyi, bazen online aldıklarımız fotoğrafta göründüğünden biraz farklı oluyor, ben şimdiye kadar bu siteden aldıklarımdan memnun kaldım.

Yeni taşlı kolyem ise Rosewholesale sitesinden. Kıyafetten ayakkabıya pek çok ürün satışı olsa da ben en çok aksesuar açısından seviyorum siteyi. Şimdiye kadar 4-5 tane kolye aldım sanırım.

Bu arada fotoğraf makinasının ayarlarında bir sorun olmuş, çekim modundan dolayı arkamda ki çam ağaçları sanki kalemle çizilmiş gibi duruyor, nasıl oldu anlamadım doğrusu, neyse ki şimdi ayarları düzeldi :)

Herkese iyi hafta sonları <3


I'm not a fan of green colour but some colours are just perfect for some clothes like this Fashion71 green jacket. When i see this stylish jacket on Fashion71, i though it will be amazing with a black leather pants so i wore it just the way i thought :) Jacket is so chic and also it's so cheap, if you like it, don't miss it!

By the way i love to wear necklaces and i can't say no to a new one. I found this beauty on Rosewholesale, it's so stylish.

Have a great weekend <3

Jacket: Fashion71                    Pantolon/Pants: Gusto           Necklace/Kolye: Rosewholesale
Ayakkabılar/Pumps: Jessica Buurman                   Bag/Çanta: Mango

3 yorum:

Bisma Rauf dedi ki...

Love ur jacket!

Check out my new post Here!!!

Shannon Boyce dedi ki...

What a gorgeous outfit! That jacket is such a great colour.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Beauty Unearthly dedi ki...

Stylish and chic look!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...