22 Temmuz 2015 Çarşamba

Puantiyeli Etek

Küçüklüğümden beridir puantiye ve siyah-beyaz çizgilerin yeri başkadır dolabımda. İki deseni de çok severim ve sık sık kullanırım. Bu eteği alalı bir kaç sezon oluyor ama dolapta ki varlığını bile unutmuşum, geçtiğimiz gün tatil dönüşü dolabımı düzenlerken buldum ve bulunca hemen giymek istedim!

Siyah dantelli üst ise dolabıma yeni eklenen parçalardan, benim deyimimle hayat kurtarıcı üstlerden :) Siyah olması nedeni ile pek çok parça ile kombinlenecek bir parça, yazın sık sık giymeyi planlıyorum, kışında ceketlerin içinde bana yardımcı olacak! Kendisi yine son Lovelywholesale alışverişimden.I love polka dots and stripes, they are my two favourite pattern. I bought this skirt a few season ago but i forgot it in my closet. While i was tiding my closet after the summer vacation, i found it and i wanted to wear it as soon as possible!

My new black lace shirt is a joker piece for my closet, i can match a lot of clothes with it. I will wear it a lot of times, i'm sure. When the fall and winter comes i'm thinking to wear it with my blazers, yay! By the wat it's from my latest shopping on Lovelywholesale.

Shirts Lovelywholesale Üst,         Skirt H&M Etek,         Shoes Jessica Buurman Ayakkabı
Bag Lovelywholesale Çanta,     Vogue Eyewear Sunglasses

2 yorum:

Samira's Life and Style dedi ki...

ayakkabı ve eteğe bayıldım canım :)

Diamond Caroline dedi ki...

amazing look! So beautiful !
http://diamond-caroline.blogspot.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...