24 Temmuz 2015 Cuma

Sarı Pantolon

Sarı renk ile aranız nasıl? Sana yazı çağrıştıran ilk renk ne derseniz aklıma önce sarı gelir ama yine de çok kullandığım renkler arasında değil. Bu sarı pantolonu da aslında kimono ile ne giysem diye dolapta bakınırken buldum. İyi ki de bulmuşum, ben beraberliklerini çok sevdim, ya siz?

Yeni kimonom ise Lovelywholesale alışverişimin son parçası. Desenini de modelini de çok sevdim, tek renk elbiselerle de çok hoş duracağına eminim.
Hafta sonuna bir gün kala eminim çoğunuz planlarınızı yaptınız.
Sende planlar ne derseniz, biz bu yıl kızımın doğum gününü bayram tatili nedeni ile bu pazara erteledik. Bugün ve yarın hazırlıklara gömüleceğim!

Herkese şimdiden iyi hafta sonları <3Do you like yellow colour? Well, i love summer and if you ask me what colour remind you of summer, i say yellow but i'm not a big fan of it! When i try to match the kimono with a pants, i saw this yellow one and i said why not :) I love them together, do you?

By the way my new kimono is from Lovelywholesale, it's my last piece of the lastest order. I love it's pattern and quality. It's so chic and i'm sure i will be great with my dresses too.

Have a great weekend <3


Kimono Lovelywholesale,          Pants Jessica Buurman Pantolon,         Shoes Zara Ayakkabı,
Bag Nine West Çanta,      Sunglasses Ralph Lauren Güneş Gözlüğü
      

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...