31 Mart 2016 Perşembe

Lace Up Heels

Havalar ısındı ve deri ceket mevsimi geldi, yaşasın! Ben hatta bu sıralar abartıp açık ayakkabılara da geçtim :) Yeni Ami Club Wear siyah, ipli ayakkabılarım bu sıralar dolabımın gözde parçalarından. Pek çok kombin için uygun bir parça, ben bugün deri ceket ve pantolon ile kombinledim. Püskül sevdamdan ise hala vazgeçemedim. Bu kez de çanta da kullandım!

Bu sıralar ipler, bağcıklar ayakkabılardan sonra bluzlarda da pek moda. Bir çizgili desen sever olarak, Selsi Style sitesinde bu bağcıklı bluzu görünce almam kaçınılmazdı.
It's leather jacket season, yay! Also the weather is good enough to wear peep toe shoes :) I found that amazing, black cut out shoes on Ami Club Wear. They are so chic and stylish. They are one of my favourite shoes for this season. It's suitable for a lot of outfit. I wore them with a leather jacket and pants today. So cool, right?

By the way, i think you already know that, i like stripes! So when i see that lace-up, striped t-shirt on Selsi Style, i bought it. It's so comfy and fashionable.

Top Selsi Style Bluz,       Heels Ami Club Wear Ayakkabı,       Pants Park Bravo Pantolon
Bag C&A Çanta,     Leather Jacket Asos Deri Ceket,      Sunnies Ray-Ban Güneş Gözlüğü

2 yorum:

Filiz Şahin dedi ki...

Ayakkabıların güzelliğine hayran kaldım.Pantolonun rengi de harika.Güle güle kullan canım ♥

Shannon Boyce dedi ki...

Oh my gosh....those shoes are SO cute. Love this outfit!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...