17 Mart 2016 Perşembe

Ripped Jeans

Geçtiğimiz günlerde hazır güneşi yakalamışken, karaköy sokaklarında gezip bol bol fotoğraf çektik. Mis gibi deniz havasını içimize çekip, cafelerden birinde mola verdik. Eğer işin içinde yürümek varsa en güzeli rahat bir ayakkabı seçmek!
Yeni yırtık jean Wholesale7 sitesinden. Bir zamanlar yırtık jeanleri hiç sevmezken son zamanlarda nerede görsem alır oldum!

Bu sezon eskisi gibi hafta boyunca İstanbul Fashion Week'de olamayacağım. Ama dün Deniz Berdan ve Selma State defilelerini izledim. Defilelerden pek çok fotoğraf ve video için Snapchat hesabımı eklemeyi unutmayın! Rebeltakipte adı ile bulabilirsiniz.


Hi Y'all,
Here i am with my very comfy outfit from a sunny day! I was at Karaköy, Istanbul and i shot and take a lot of photos. So it's time to share with you :)
I was not a fan of the ripped jeans but lately i buy when i see a good one. I found that coo ripped jeans from Wholesale7. It's so comfy and chic.

By the way i was at Istanbul Fashion Week yesterday. If you like to check the fashion show photos and videos add me on snapchat as rebeltakipte.


Jeans Wholesale7 Kot,      Bag Jessica Buurman Çanta,     Sneakers Munich Ayakkabı,      
Scarf Gusto Şal,        Sunnies Ralph Lauren Güneş Gözlüğü    

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...