3 Mart 2016 Perşembe

Hem Ceket Hem Kaban!

Yağmurlu bir İstanbul'dan herkese merhaba.
Tam bu havalara göre grili siyahlı kombinimle karşınızdayım! İçi tüylü kabanları hem görünümü hem de sıcacık tutması nedeni ile çok seviyorum. Bu defa Tomtop sitesinde bulup aldığım bu kabanın bir artısı var, kendisi aynı zamanda kısalıp ceket de olabiliyor! Nasıl mı? Tam ortadan birleşip ayrılabilen fermuarı sayesinde. Ben her iki halini de sevdim. Tek parça ile iki farklı görünüm, daha ne olsun değil mi :)

Gri siyah şapkam ve fermuar detaylı çantam da yine Tomtop sitesinden. Her ikisinin de pek çok farklı renk seçeneği var. Çantanın rose renginde aklım kaldı doğrusu.

Siyah, tüllü, pileli eteğim ise Wholesale7 sitesinden. Bir de beyaz renk seçeneği var, o da ilkbahar yaz için dolaba eklenebilir. Beli lastikli olduğu için oldukça rahat bir parça.Hello from a very rainy day,
I have an outfit post which is suitable for the grey and dark weather! I like grey and black together like a lot of people.
I found this amazing grey coat on Tomtop. It's so chic and keeps me warm but it is very unique. Unique how? You can wear it as a coat or jacket! There is a zip on the belly so you can unzip and wear it as a jacket. It' so cool, right?

By the way i bought that cute hat and stylish bag on Tomtop too. There are a lot of color options for both of them. I want rose bag too.

My new black, tulle skirt is from Wholesale7. It's so chic and suitable for a lot of style. You can wear it with a lace top or leather jacket. By the way you can find white color option too. Great choice for spring and summer.

Coat Tomtop Kaban,     Skirt Wholesale7 Etek,       Top Koton T-shirt
Bag Tomtop Çanta,      Hat Tomtop Şapka,     Boots Lovelywholesale Bot

1 yorum:

Filiz Şahin dedi ki...

Gri tonlarıyla kombinlediğin her detaya bayıldım ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...