28 Mart 2016 Pazartesi

Yoga Now, Wine Later!

Herkese mutlu haftalar :)

Havalar henüz ısınmaya başlamadı ama ben yeni sezon alışverişine başlayalı çok oldu. Snapchatten (kullanıcı adım: rebeltakipte) takip edenler bilir, yeni sezon için Ami Club Wear sitesinden iki ayakkabı aldım. Bunlardan ilki, bu siyah beyaz desenli, bir topuklu ayakkabıya nazaran oldukça rahat olan, yazın gelmesini bekleyemeden giydiklerim. Diğeri de en kısa sürede blogda olacak!
Ayakkabıların yanında, bir de zebra desenli bu Ami Club Wear saate gözüm takıldı. Bu sezon için dolabıma eklediğim ilk saat oldu.

Yazılı, sloganlı t-shirt sevdam ise bu sezonda tam gaz devam ediyor. Sammy Dress sitesinde denk geldiğim Yoga Now, Wine Later baskılı t-shirt tam benlik :) Bu arada artık bahar geldi, yaza da oldukça kısa bir süre kaldı. Ben de artık sabah yürüyüşlerine başladım. Yakında spor kıyafetler ile ilgili bir yazı da blogda olacak, söylemeden geçmeyeyim!
Hi Y'all,
I wish a happy week to you :)

It's spring time, yay! Did you start to shop for new season? Well, i already did! I bought two amazing shoes from Ami CLub Wear. One of them is that beautiful black&white heels. They are so stylish and also it's comfy as a high heel! I will share the other beauty as soon as possible. I think you already know that, i like to wear watch! When i see an interesting one, i can not say no to it. That black&white zebra printed Ami Club Wear watch is my new favourite.

By the way, i still like to wear letter printed t-shirts. When i found that Yoga Now, Wine Later t-shirt on Sammy Dress, i thought it's a best choice for me :)
I'm starting to fitness for shape my body. So i will write a post about my sport wears soon!


T-shirt Sammy Dress,        Heels Ami Club Wear Ayakkabı,         Jeans Zara Kot
Watch Ami Club Wear Saat,     Clutch Oxxo

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...