22 Haziran 2016 Çarşamba

Omzu Açık Bluz

Bu sezon ne kadar omzu açık bluz bulursam kaçırmıyorum :) Malum her sezon bu kadar çok model ve çeşit bulmak mümkün olmuyor. Twinkledeals sitesinden aldığım son parça da, bu mavi, omzu açık bluz oldu. İnanılmaz hızlı kırışmasına rağmen, rengi ve modelini o kadar çok sevdim ki, son zamanlarda en çok giydiğim bluzlardan biri oldu.

Cuma günü yaz tatili için Bodrum'a yol alacağım. O nedenle bir süre blogda yeni post olmayacak ama anlık paylaşımlar için hala takibe almadıysanız Snapchat ve Instagramda beni rebeltakipte adı ile bulabilirsiniz.

I said that; i will buy all off the shoulders top, right :) If you can't find bardot tops, Twinkledeals is the right place. You can find a lot of items on there. I chose that blue, off the shoulder top. It's so chic and it's suitable for skirts, pants and shorts. So many outift options, yay!

I will go to summer vacation on friday so i won't be around here for one week. Don't forget to follow me on snapchat and instagram for summer vacation details. You can find me as rebeltakipte on all of the social media accounts.

Top Twinkledeals Bluz,      Bag Forever New Çanta,    Shoes Ami Club Wear Ayakkabı  

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...