6 Haziran 2016 Pazartesi

Siyah, Uzun Gece Elbisesi / Double V-Neck Long Evening Dress

Herkese merhaba,

Yaz geldi, düğün sezonu açıldı. Eminim pek çoğunuz önümüzdeki gün ve aylar için elbise telaşına girdiniz bile. Benim de ufukta katılacağım 3 düğün olunca, hazırlıklara şimdiden başladım.

Bu kez daha yakın akrabalarımın düğünü olduğu için kısa yerine, uzun bir elbise seçmek istedim. Her daim kurtarıcı olan siyahtan da vazgeçmedim. Bacak boyum kısa olduğu için bacak dekoltesi yerine sırt dekoltesi tercih ettim. Elbise tek renk ve işlemeli olmadığından, aldığım çantayı taşlı bir model seçtim. Yine taş işli bir taç ile siyah tondan devam ettim :)

Elbiseyi nereden aldın derseniz, kendisi yine bir online alışveriş ganimeti. Bu linkten direk elbiseye ulaşabilir; http://www.ever-pretty.com/au/double-v-neck-long-evening-dress-he08110.html ,  aynı zamanda sitede ki farklı elbise modellerine de göz atabilirsiniz. Eğer beğendiğiniz bir ürün olursa, ''rebeltakipte'' kodunu kullanarak %30 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Herkese iyi haftalar dilerim.Hi Y'all,

Summer means vacation time, right? But there is one meaning too, wedding season! I'm sure you are planning to attend at least one wedding on this summer. So you already start to search for the right dress. I will attend 3 weddings and i chose the first dress, yay!

I want to share it with you. Maybe it helps you to choose the dress which you are looking for. It's from Ever Pretty, you can click that link to see the details of the dress ; http://www.ever-pretty.com/au/double-v-neck-long-evening-dress-he08110.html
Or you can choose another items you like. Also don't forget to use ''rebeltakipte'' coupon code to get 30% off.

Have a great week.Dress Ever-Pretty Elbise,         Clutch İpekyol Çanta,     Necklace Assos Kolye 

2 yorum:

Kandja dedi ki...

I like that black dress especially the back detail. Awesome dress for a wedding! xx
www.prettyweirdbombshell.com

Shannon Boyce dedi ki...

Gorgeous! That dress is so elegant. You look fantastic.
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...