26 Temmuz 2016 Salı

Çizgili Elbise

Çizgili kıyafetleri ne kadar çok sevdiğimi bilmeyen kalmadı sanırım! Nerede bir çizgili parçaya denk gelsem, acaba alsam mı diye düşünmeden edemiyorum. Bu sezon alıp, dolabıma eklediğim parçalardan biri de bu lacivert beyaz çizgili elbise. Rosegal sitesinden aldığım başka bir elbise ve bluzun yanına hemen bu elbiseyi de ekledim! Enine çizgiler her ne kadar insanı olduğundan biraz daha geniş gösterse de, belden bağlanmasını ve rahatlığını çok sevdim. Yazın tek parça elbiseler sizce de çok rahat değil mi? Ben şehir içinde beyaz ayakkabı ve çantam ile kombinledim ama tatilde, sahilde giymek için de iyi olur bence :)


I think you already know that, i love stripes! I say that maybe for a million time but i can't say no to them :) I bought a lot of striped clothes for this season. And one of them is that pretty, navy&white striped dress. It's so comfy and chic. I wore it in the city with my white, kitten heel shoes but it's suitable for summer holidays, beach style too.
I forgot to say that, i found that beautiful dress on Rosegal. It arrived so soon, maybe 5-6 days after i made the order.


Dress Rosegal Elbise ,    Bag Carpisa Çanta,   Sunglasses Rayban Gözlük

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...