4 Temmuz 2016 Pazartesi

Pileli Pantolon

Herkese merhaba,

Uzun zamandır pileli pantolon arayışındaydım, sonunda gönlüme uyanı buldum. Farklı renkleri, daha kalın ve ince pileli olanları da vardı ama benim aklım siyah ve ince pileli olandaydı, bulur bulmaz aldım tabi. Etek gibi görünüyor ve inanılmaz rahat. Alta doğru genişleyip kıvrılan paçaları ise en beğendiğim yeri :) Bu arada nerede bulduğumu yazmamışım, daha önce de alışveriş yaptığım whatsmode app de buldum, markası Jolly Chic, buradan ulaşabilirsiniz ve ''lovechic1'' kodunu kullanarak %20 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Omzu açık bluzum ise Ami Club Wear sitesinden. Aldığımdan beridir sık sık kullandığım bir parça. Kot şortla, etekle de giydiğim, pek çok parça ile kombinlenebilecek, tam yazlık, incecik bir bluz.Hi Y'all,

I was looking for a pleated pants and i found the perfect one, yay! There are a lot of color options for the pleated pants on the app but i was looking for the black one. You can find it on Whatsmode app, Jolly Chic. Don't forget to use ''lovechic1'' discount code to get 20% off.

My floral, off the shoulder shirt is from Ami Club Wear. It's a joker piece for my summer wardrobe. I wore it 3-4 times already! You can style it with the jean shorts, skirts too. Also i wore it with my black dress as a skirt and top :)


Top Ami Club Wear Bluz,        Pants Whats Mode App (Jolly Chic)
Espadrilles Jessica Buurman Ayakkabı,        Sunglasses Vogue Eyewear Gözük

1 yorum:

ravenlocks dedi ki...

Love this outfit! This is such a pretty top. It looks perfect with this outfit.

xo Azu

www.raven-locks.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...