9 Temmuz 2016 Cumartesi

Siyah Elbise

Her kadının dolabının vazgeçilmezi, belki de en önemlisi siyah elbiselerdir, öyle değil mi?. Ben de hiç aklımda yokken denk geldiğim bu siyah elbiseyi, tatile gitmeden bir kaç gün önce bulup, hemen bavula atıverdim :)

Siyah beyaz desenli kimonoyu ise yeni keşfettiğim Chicuu sitesinde buldum. Tatilde hem kot şortlarımla, hem bikini üstüne, hem de böyle siyah elbisem ile kombinledim. Oldukça kullanışlı bir parça!

Krem rengi wedge ayakkabılarım ise Ami Club Wear sitesinden. Ben özellikle topuğunda ki desenlere vurulup aldım ama yüksek topuklu bir ayakkabıya göre oldukça rahat olması da en büyük artısı oldu. Tatil boyunca sık sık giydim, ilerde yayınlayacağım postlarda yeniden görmeniz muhtemel :)

When we think of timeless pieces of a wardrobe, we usually think; elegant and simple. Looks good on just about anyone, right? An example of an accepted ''timeless'' piece is the black dress!

I found that black&white, floral printed kimono on Chicuu. It's so chic and it's a great piece for summer. I wore it with my jean shorts, over my bikini and that black dress. It's a joker piece for your vacation suitcase :)

My new beige, open toe wedges are from Ami Club Wear. They are so comfy and i wore them a lot. You can be comfy and chic, at the same time, yay!


Kimono Chicuu,        Shoes Ami Club Wear Ayakkabı,         Dress H&M Elbise 

1 yorum:

Shannon Boyce dedi ki...

Such a gorgeous outfit. I absolutely love those shoes. That print is amazing!
the-creationofbeauty.blogspot.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...